laotõstuk rendiks

Tõstukite rent

Individuaalsed ja paindlikud lahendused 

Ees on hooajaline tipp, edasilükkamatu juhtum või vananenud tehnika ei vea välja? Sel juhul võib lahenduseks olla just uue või vähe kasutatud masina rentimine. Meie pakutav lühiajaline ja pikaajaline renditeenus on ettevõtetele usaldusväärseks abimeheks. Võite kindel olla, et kõrge kvaliteediga ja tipptasemel tehnoloogiaga sobiv tõstuk, vajalik laokäitlusseade või soovitud virnastaja on ootel. 

Kvaliteet ja jõudlus 

Suurte käitlusmahtude korral on vaja ettevõtte kasutustingimustele vastavat usaldusväärset tehnikat. Olenemata sellest, kas tegu on akutõstukite, sisepõlemismootoriga tõstukite, vedukite, külgtõstukite, virnastajate või muu soovitud tehnikaga – Willenbrock Baltic OÜ rendipark vastab alati tehnoloogia tipptasemele. Kvalifitseeritud hooldustehnikud kontrollivad ja hooldavad rendipargi sõidukeid regulaarselt ja kõrgete kvaliteedistandardite kohaselt.

Rendi liigid:
  • Lühiajaline:

    Lühiajalist renti kasutatakse tavaliselt ajutise töökoormuse suurenemise või mitmesuguste lühiajaliste ülesannete lahendamiseks. See pakub mugavat lahendust olukordades, kus on ajutine vajadus lisaseadmete järele, näiteks suurenenud tootmise, laadimise või muude tegevuste ajal, mis nõuavad lisatõstevõimet. Lisaks saab lühiajalist renti kasutada, kui ettevõtte enda tehnika, näiteks tõstuk, on hoolduses või remondis ning sellel perioodil on tegevuse jätkamiseks vaja asendustõstukit.

  • Pikaajaline:

    Pikaajalise rendi kestus algab enamasti ühest aastast ja kestab kuni rendilepingus märgitud tähtajani. Seda teenust kasutavad eelkõige ettevõtted, kellel on pikaajaline või pidev vajadus tõstuki järele. Pikaajalise rendi korral on rendimakse püsikulu, mida saab eelarvestada kogu rendiperioodiks.

    Tõstuki rendihind sisaldab kindlustust, korralist hooldust ja normaalsest kulumisest tingitud remonti. Pikaajalise rendi korral saate valida mitme teenusepaketi vahel. Erinevad paketid määravad tingimused, mille alusel toimub hooldus ja millised lisakulud (kahvlid, akud, rehvid) sisalduvad rendihinnas. Teie vajadustele vastavalt saame tellida uue renditõstuki või pakkuda sobiva tõstuki oma rendipargist. 

 

Tutvu masinate valikuga

Müügimeeskond

Rendipäring

Rendi tüüp