Linde

For your Performance

Linde Material Handlingu juured ulatuvad tagasi 20. sajandi algusesse. Carl von Linde rajas koos Hugo Güldneri ja Georg von Kraussiga 1904. aastal Münchenis ühingu Güldner-Motoren-Gesellschaft. Kolm aastat hiljem kolis ettevõte Aschaffenburgi. 1929. aastal võttis Güldner-Motoren-Gesellschafti üle 1879. aastal rajatud Gesellschaft für Linde's Eismaschinen AG, mille loomisel oli osanikuks ka Carl von Linde. Esimese hüdrostaatilise ajamiga sõiduki väljatöötamine 1955. aastal ja esimese sama tüüpi ajamiga tõstuki väljaarendamine 1960. aastal panid aluse Linde tõusule üheks suurimaks kahvel- ja laotõstukite tootjaks maailmas. 

Tänaseks on Linde Material Handling juhtiv rahvusvaheline tõstukite ja laotehnika tootja. Ettevõtte peakontor asub Saksamaal ja see on osa KION Groupist. Linde'l on rikkalik ajalugu, mis ulatub tagasi 20. sajandi algusesse. Linde on tuntud oma uuenduslike, kvaliteetsete toodete ja lahenduste poolest, mis on kohandatud erinevate tööstusharude, sealhulgas logistika, tootmise ja jaekaubanduse erivajadustele.

Ettevõtte tootevalik on lai, ulatudes elektrilistest ja sisepõlemismootoriga tõstukitest kuni spetsialiseeritud laotehnikani nagu lükandmast virnastajad ja kaubaaluse virnastajad. Linde tõstukid on eriti tuntud oma vastupidavuse, efektiivsuse ja ergonoomilise disaini poolest, mis teeb neist ideaalsed nõudlikeks töökeskkondadeks. Ettevõte pakub ka erinevaid automatiseerimislahendusi, sealhulgas juhitavaid automatiseeritud sõidukeid (AGV-sid), et aidata ettevõtetel optimeerida oma materjalikäsitluse protsesse.

Üks Linde Material Handlingu eristavaid tegureid on pühendumus jätkusuutlikkusele. Ettevõte investeerib pidevalt uurimis- ja arendustegevusse, et toota keskkonnasõbralikke tooteid, mis minimeerivad keskkonnamõju. Näiteks on Linde elektrilised tõstukid kavandatud energiatõhusaks, säilitades samal ajal kõrge jõudluse.

Klienditeenindus on veel üks Linde äri filosoofia nurgakivi. Ettevõte pakub põhjalikku järelteenindust, sealhulgas hooldus- ja remonditeenuseid, et tagada klientidele nende investeeringust maksimaalne tulu. Linde pakub ka koolitusprogramme, et aidata operaatoritel seadmeid ohutult ja tõhusalt kasutada.

Linde Material Handling usaldusväärne nimi materjalikäsitluse tööstuses, pakkudes laia valikut kvaliteetseid, uuenduslikke tooteid ja lahendusi. Keskendudes jätkusuutlikkusele, klienditeenindusele ja tehnoloogilisele innovatsioonile, on Linde pühendunud ettevõtete efektiivsuse ja tootlikkuse suurendamisele nende materjalikäsitluse operatsioonides.