Bito shelving and racking products

Riiulid

Pakume erinevaid laolahendusi igat tüüpi ettevõtetele, keskendudes riiulisüsteemidele. Alates kaubaaluse riiulitest kuni automatiseeritud ladustamiseni - meil on kõik olemas. Meie eesmärk on maksimeerida teie laopinda ja optimeerida lao operatsioone.

Me mitte ainult ei planeeri; me aitame ka paigaldusega, et kõik sujuks probleemideta. Lisaks jätkub meie tugi ka peale paigaldamist, et hoida teie ladustamine tipptasemel.

Meie edukas ajalugu tõestab, et meie lahendused pakuvad ruumisäästu, paremaid lao operatsioone ja täiustatud ladustamise haldust. Willenbrock Balticus ei müü me ainult riiulite ja ladustamise lahendusi; me aitame teil edu saavutada.

Oleme BITO ladustamissüsteemide ametlikud edasimüüjad. BITO on juhtiv kvaliteetsete riiulite ja riiulite lahenduste pakkuja, mis on loodud optimeerima ettevõtete ladustamist ja korraldust erinevates sektorites. Keskendudes innovatsioonile ja erilahendustele, pakub BITO mitmeid auhinnatud tooteid ja teenuseid, et rahuldada iga kliendi ainulaadseid vajadusi. Volitatud edasimüüjana toome teieni need tipptasemel laolahendused ja aitame teil neid võimalikult efektiivselt oma kasuks tööle panna.

Oleme ka Ferretto ametlikud esindajad. Ferretto Group SpA on Itaalia ettevõte, mis on spetsialiseerunud ladustamis-, käitlemis- ja arhiveerimissüsteemide, sealhulgas tipptasemel automatiseeritud lahenduste kavandamisele ja tootmisele. Üle 65-aastase ajalooga pakub ettevõte mitmekülgsete ladustamis- ja käitlemisvajaduste rahuldamiseks põhjalikku uuenduslike lahenduste ja teenuste komplekti, sealhulgas nõustamist ja järelmüügituge.

Tootevalik:
 • BITO kastid ja konteinerid:

  BITO tootevalikusse kuulub lai valik konteinersüsteeme, sealhulgas korje-konteinereid, virnastuskaste, väikeosade ja mitmeotstarbelisi kaste, ladustamiskonteinereid ja alused automatiseeritud ladudele. BITO konteinerid tagavad optimaalse kaitse ja nähtavuse ning lihtsa, majandusliku ja keskkonnasõbraliku käsitlemise. Need on vastupidavad, ergonoomiliselt läbimõeldud ja saadaval mitmesugustes konfiguratsioonides või kohandatud vastavalt teie vajadustele.

 • BITO riiulid aluseta kaubale:

  Riiulid, mitmetasandilised paigaldised, vahelaed, pappkarpide hoiuruumid ja automatiseeritud laosüsteemid on mõned BITO kaubaüksuste ladustamislahendused. Need on valmistatud tipptehnoloogia abil, mis tagab püsivalt kõrge tootekvaliteedi ning on mõeldud kasutamiseks nii väikeste, suurte, kergete ja raskete koormate kui ka mahukate ja pikkade kaupadega.

 • BITO kaubaaluste riiulisüsteemid:

  Alustel olevate kaupade jaoks on mitmesuguseid BITO ladustamisvõimalusi. Pakume täielikku valikut ladustamisvõimalusi, et optimeerida kaubaaluste ladustamist ladudes ja komplekteerimiskohtades vastavalt teie täpsetele nõuetele, sealhulgas traditsioonilised kaubaaluste riiulid, kaubaaluste LIVE ladustamine, Drive-IN ladustamine, automatiseeritud kaubaaluste ladustamine ja Shuttle ladustamine.

 • BITO konteinertransport: 

  Juhita transpordisüsteemid (DTS) tagavad kiire materjali kohaletoimetamise ja lühendavad sõiduaegu. Seetõttu on nende populaarsus tootmisettevõtete seas tõusmas. BITO lõi LEO Locative'i sellise juhita transpordisüsteemi näitena. Automatiseeritud süsteemi lihtsa paigaldamise tulemuseks on selle kohene kasutusvalmidus. LEO Locative ei blokeeri kunagi vahekäike ega käiguteid, kui see liigub mööda põrandamärgistusega määratud optilist rada. See suudab teisaldada kuni 20 kg kaaluvaid kaste ja konteinereid.

 • BITO ladustamissüsteemid pikkade koormate jaoks:

  Pikkade ja raskemate esemete ladustamiseks vajate spetsiaalseid ladustamislahendusi, mis on kohandatud teie ladustatavate esemete pikkusele ja kaalule. Seetõttu peavad ladustamislahendused pikkade koormate jaoks, nagu torud ja profiilid, lamedad esemed, nagu puit- ja teraspaneelid, või mahukad esemed olema valmistatud eritellimusel, et sobitada neid nii ladustatava kauba kui ka vaba laopinnaga.

 • FERETTO vertikaalsed ladustamissüsteemid:

  Kasutades üleval olevat ruumi, maksimeerib see süsteem rajatise ruumikasutuse, vältides samal ajal laienemist. Toodete kiireks tarnimiseks operaatoritele ja käiguaegade vähendamiseks suurendab see komplekteerimise tõhusust. Tellimuste jälgimist ja laoseisu kontrollimist täiustab reaalajas jälgimine. Kaupade ergonoomiline väljaladustamine parandab töötajate ohutust, vähendades tõstmise ja kõndimisega seotud õnnetuste ohtu.

 • FERETTO riiulisüsteem AS/RS-ile:

  Ferretto Groupi autonoomsetes ja isekandvates süsteemides kasutatavad riiuliüksused projekteeritakse ja ehitatakse kohapeal. Kõige sobivama „maavärinakindla“ konstruktsiooni ehitamiseks ja soovitamiseks tehakse tihedat koostööd kliendiga, et mõista tema vajadusi ja ladustatavate kaupade ainulaadseid omadusi. Lisaks isekandva süsteemiga riiulitele projekteerib ja toodab Ferretto riiuliüksusi Miniloadi ja kohandatud ladustamissüsteeme varraste ja plaatide jaoks.

Küsi konsultatsiooni: