Linde gaasitõstuk

Gaasitõstukid

Erinevates tööstusharudes on gaasitõstukid osutunud kohanemisvõimelisteks ja kütusesäästlikeks tööhobusteks. Propaani, maagaasi tootmise ja nafta rafineerimise kõrvalsaadust, kasutavad need tööstuslikud tõstukid oma sisepõlemismootorite käitamiseks ja töövõime suurendamiseks. Need on üliolulised materjalide käitlemisel erinevates olukordades, alates hõivatud tootmisrajatistest ja jaotuskeskustest kuni laohoonete ja suurte välihoovideni. Nende mitmekülgsus ilmneb tõeliselt siis, kui on vaja töötada samaaegselt nii sise- ja välistingimustes.

Gaasitõstukid paistavad silma võimsate mootorite ja kiire tankimise poolest. Töökindlad gaasimootorid võimaldavad neil toime tulla raskete koormustega ning täita nõudlikke töid täpselt ja tõhusalt. Gaasitõstukite kiire tankimisaeg on eristav omadus, mis on eeliseks võrreldes  elektritõstukitega ja diiseltõstukitega. Selle tulemuseks on vähem seisakuid, mis lõppkokkuvõttes suurendab töö tootlikkust ja soodustab tõhusat töövoogu.

Gaasitõstukid toodavad küll saasteaineid, kuid neil on palju väiksem negatiivne mõju keskkonnale kui diiselmootoriga tõstukitel. Kuna need tõstukid eraldavad heitgaase, on oluline rõhutada piisava ventilatsiooni olemasolule siseruumides. Gaasitõstuki kulutõhusus, väiksemad esialgsed kulutused ja sujuvamad hooldusprotseduurid suurendavad nende rahalist atraktiivsust, muutes need soovitavaks valikuks, eriti ettevõtetele, kes soovivad eelarvepiiranguid targalt hallata.

Linde gaasitõstukid paistavad silma vastupidavate ja kohandatavate tõstukitena, mis on loodud tõhusaks ja vastutustundlikuks kaubakäitlemiseks. Neil kahveltõstukitel on konkurentide ees mitmeid eeliseid:

Usaldusväärne jõudlus: Linde gaasitõstukid on tuntud oma muutumatu vastupidavuse poolest, mistõttu on need usaldusväärsed partnerid ka kõige raskemates kaupade ja toodete veotoimingutes. Need tõstukid töötavad järjepidevalt, tagades sujuva ja tõhusa töö erinevates olukordades.

Vaikne ja keskkonnasõbralik töö: Linde gaasitõstukid on tuntud oma suutlikkuse poolest sõita vaikselt ja vähese heitgaasiga. Need on keskkonnasõbralikud valikud, sest on ehitatud nii, et heitgaaside heitkogused jääksid minimaalseks. See omadus on eriti kasulik kasutamisel siseruumides, kus on oluline hoida saasteained ja müra minimaalsena.

Tugev konstruktsioon keeruliste tingimuste jaoks: Linde vastupidava ehitusega gaasitõstukid on valmistatud toimetulekuks rasketes olukordades. Need tõstukid on tugevad ja töökindlad, tagades pideva jõudluse ka kõige karmimates tingimustes, olenemata ilmast, keerulisest maastikust, tolmust või mustusest.

Intuitiivne juhtimine ja juhi mugavus: Juhtimise mugavus on Linde gaasitõstukite jaoks esmatähtis. Sujuv käivitus, täpne koorma juhtimine ja kiire suunamuutus on võimalik tänu kahele pedaalile, Linde Load Control süsteemile ja tundlikule juhitavusele. Kabiini ergonoomilise disaini tõttu tunnevad juhid vähem väsimust isegi pikkade vahetuste ajal.

Kulutõhus käitamine: nende tõstukite kulutõhusus tuleneb Linde ainulaadsest hüdrostaatilisest ajamisüsteemist. Linde gaasitõstukite kütusetarbimine ja hoolduskulud on väiksemad, sest puuduvad sellised osad nagu käigukastid, sidurid, diferentsiaalid või pidurid, mis annab majandusliku eelise.

 

Linde täielik tootevalik

 

Küsige endale sobivat lahendust: