elektri vastukaalutõstuk

Elekter/Li-ION

Elektrilistel vastukaalutõstukitel on traditsiooniliste sisepõlemismootoriga konkurentide ees mitmeid eeliseid ning keeruka liitiumioonaku (Li-ion) tehnoloogia kasutuselevõtmine lisab neid eeliseid. Elektrilised tõstukid on keskkonnasõbralikud, ei tekita heidet ja edendavad tervislikku töökeskkonda, eriti siseruumides. Need tõstukid töötavad vaikselt, vähendades mürataset ja pakkudes meeldivamat tööõhkkonda. Lisaks on elektrilised tõstukid kulutõhusad, sest vajavad lihtsama mehaanilise konstruktsiooni tõttu vähem hooldust, mis vähendab seisakuid ja tegevuskulusid.

Liitiumioonakude kasutamine elektrilistes tõstukites suurendab nende populaarsust. Need akud on äärmiselt energiatõhusad, võimaldades pikemat tööaega ühe laadimise kohta ja väiksemat laadimissagedust. Liitiumioonakud laevad kiiresti, võimaldades lühemaid laadimisaegu ja juhulaadimisi pauside ajal. Lisaks on nendel akudel võrreldes tavaliste pliiakudega pikem kasutusiga, mis tähendab vähem kulunud aukude asendamisi ja aja jooksul väiksemat kogukulu. Kuigi liitiumioonakude soetusmaksumus on kõrgem, kaaluvad pikaajalised eelised jõudluse, tõhususe ja väiksemate hoolduskulude näol sageli üles esialgsed kulud.

Linde elektrilistel vastukaalutõstukitel on võrreldes teiste turul olevate brändidega mitmeid eeliseid. Need eelised parandavad jõudlust, tõhusust, ohutust ja üldist tootlikkust. Järgnevalt on toodud mõned olulised eelised, mis on Linde elektrilistel vastukaaltõstukitel võrreldes konkurentidega:

  • Innovatsioon: Linde elektrilised vastukaaluga kahveltõstukid on varustatud tipptasemel sõidutehnoloogiaga ja unikaalse hooldusvaba kompaktse teljega.
  • Täpsus: Võimaldab millimeetri täpsusega manöövreid, tänu kahele sõltumatule rattamootorile.
  • Ohutus: ei ole lihtsalt lisafunktsioon, vaid Linde elektriliste kahveltõstukite peamine alustala
  • Jätkusuutlikkus: Eesrinnas energiatõhusate sõitude ja keskkonnasõbralike materjalivalikute osas.
  • Tulevikku suunatus: Investeering Lindega tähendab panustamist mitte ainult kõrgjõudlusega masinatesse, vaid ka tulevikku suunatud, jätkusuutlikku logistikaoperatsiooni.

 

Linde täielik tootevalik

 

Küsige endale sobivat lahendust: