diisel vastukaalutõstuk

Diiseltõstukid

Diiselmootoriga vastukaalutõstukid pakuvad konkurentsitut lahendust paljude materjalikäitluse nõuete täitmiseks, omades mitmeid eeliseid, mis eristavad neid elektrimudelitest. Need tõstukid paistavad silma suure tõstejõu ja suure vastupidavuse poolest, muutes need suurepäraseks valikuks rakenduste jaoks, mis nõuavad suurt tõstejõudu ja usaldusväärset jõudlust. Need on üliolulised rakendustes, kus on ranged kaalunõuded, sest saavad hõlpsasti hakkama suuremate raskuste ja suuremate kaupadega. Diiselmootoriga vastukaalutõstukid paistavad silma lisaks suurepärastele võimalustele ka töötõhususe poolest. Need kohanduvad hõlpsalt mitme vahetusega tööga, sest nende tööaeg on pikem ja tankimisaeg kiire, tagades minimaalselt seisakuid võrreldes elektriliste alternatiividega, millel on sageli pikemad laadimisperioodid. 

Tänu mitmekülgsusele on diiseltõstukid eriti hinnas välitingimustes. Nende võimekus tulla toime ebatasasel maastikul ja rasketes ilmastikutingimustes muudab need äärmiselt kasulikuks välitöödel, näiteks ehituses, puidutööstuses ja põllumajanduses, kus elektrimudelite jõudlus võib jääda piiratuks. Diiseltõstukid on võimelised taluma raskeid keskkondi. Need on loodud vastu pidama karmides oludes ja ilmutama usaldusväärset jõudlust rasketes tööstuslikes tingimustes, kus tugev konstruktsioon võimaldab toime tulla kõigi raskustega. Majandusliku atraktiivsuse poolest on diiseltõstukid endiselt populaarne valik. Need on elektrilistest alternatiividest soodsam valik just tänu madalamale algsele kapitalimahutusele, võimaldades ettevõtetel saavutada suuri tõstevõimeid mõõdukama kuluga.

Lisaks suurendab tankimise lihtsus diiseltõstukite kasulikkust. See välistab vajaduse keeruka laadimisinfrastruktuuri järele, mida mõnikord seostatakse elektriliste versioonidega, mille tulemuseks on sujuvamad toimingud ja mitmekülgsus

Linde diiselkahveltõstukite eelised konkurentide ees:
 • Laia tõstevõimega: Linde diiseltõstukid pakuvad mitmekülgset tõstevõimet, mis ulatub 1,4 kuni 18 tonnini, vastates erinevatele tööstuslikele vajadustele.

 • Kõrge tootlikkus: Need tõstukid suudavad töötades taluda suuri koormusi, isegi kõige keerulisemates tingimustes.

 • Kütuse säästlik: Linde disainib oma diiseltõstukid maksimaalse jõudluse ja minimaalse kütusekulu saavutamiseks.

 • Madalad omamiskulud: Linde diiseltõstukid on disainitud tarbima suhteliselt vähe kütust ja vajavad minimaalset hooldust.

 • Hooldusvaba hüdrostaatiline süsteem: Linde hüdrostaatiline süsteem vähendab vajadust hooldusmahuka pidurisüsteemi järele.

 • Linde Load Control: See funktsioon võimaldab operaatoritel juhtida tõstuki tõstefunktsioone kahe joysticku abil, mis on integreeritud käetoesse.
 • Raskete Tööde mudelid: Maksimaalse võimsuse nõudvateks rakendusteks pakub Linde mudeleid, mis suudavad transportida kuni 18 tonni.
 • Mehaanilised ja elektrilised süsteemid: Linde standardvarustuses on mitmesuguseid mehaanilisi ja elektrilisi süsteeme, mis suurendavad ohutust.
 • Robustne ehitus: Linde tagab, et nende diiseltõstukite robustne ehitus pakub optimaalset juhi kaitset ja nähtavust.
 • Madalad heitmed: Linde diiseltõstukid vastavad Euro 5 heitmete standardile.

   

Linde täielik tootevalik

 

Küsige endale sobivat lahendust