Terberg veduk

Terberg Special Vehicles

Terberg Special Vehicles on tuntud nimi spetsialiseeritud sõidukite disainis ja tootmises erinevatele turgudele, sealhulgas sadamad, jaotuskeskused, töötlevas tööstus, jäätmete taaskasutus ja lennujaamad. Fookusega vastupidavusele ja hoolduse lihtsusele pakub Terberg laia valikut sõidukeid, nagu terminalivedukid, Roro & tööstuslikud vedukid, madala kabiiniga vedukid, kere kandjad, konteinerivedukid, rööbasvedukid ja lennukilaadijad.

Ettevõte on pühendunud innovatsioonile, pakkudes elektri- ja vesinikuga töötavaid võimalusi, samuti automatiseerimisfunktsioone nagu 'juhtmevaba' AutoTUG. Terbergil on globaalne teenindusvõrk ja ta teeb tihedat koostööd pädevate edasimüüjatega kogu maailmas.

Tootevalik:

  • *Hoovi-/terminaliveduk (YT-seeria): terminalis või hoovis teisaldatakse haagised ja konteinerid kiiresti, kasutades sadamates ja jaotusrajatistes hoovi-/terminalitraktoreid (YT-seeria).
  • *RoRo sadama ja tööstuslikud vedukid (RT-seeria): need traktorid on ette nähtud kasutamiseks nii tööstuslikeks rakendusteks kui ka sadamates, eriti RoRo (Roll-on/Roll-off) operatsioonideks.
  • *Madala sissepääsuga veduk (DT-seeria): see traktor on valmistatud madala sissepääsuga kabiiniga lihtsaks juurdepääsuks ja seda kasutatakse sageli rakendustes, mis nõuavad sagedast peatumist ja käivitamist, nagu näiteks kaubajaotus linnades.
  • *Vahetuskerede vedukid (BC-seeria): tänu nende paindlikkusele ja kitsale pöörderingile on need veokid suurepärased vahetuskerede manööverdamiseks jaotuskohtades.
  • *Konteinerivedukid (CC-seeria): spetsiaalselt ette nähtud avatud ja ACTS-konteinerite liigutamiseks ringlussevõtu- ja jäätmekäitlusrajatistes.
  • *Maantee- ja rööbasvedukid(RR-seeria): need traktorid sobivad rakendusteks, mis nõuavad transportimist nii maanteedel kui ka raudteedel, sest need võivad sõita mõlemal pinnal.
  • *Lennukite laadimisseade: seda spetsialiseeritud sõidukit kasutatakse lennujaamade toitlustuslogistikas, kasutades toimingute sujuvamaks muutmiseks ja tõhustamiseks vahetuskeresid.

    *Lisateabe saamiseks klõpsake

Küsi sobivat lahendust: