Linde virnastajad

Virnastajad

Virnastajad on kaasaegse lao- ja jaotustegevuse toimingute oluline osa. Need paindlikud tööriistad on olulised suurte kaubakoguste organiseerimiseks ja käitlemiseks, logistiliste protseduuride täiustamiseks ja ladustamisvõimaluste maksimeerimiseks. Alusevirnastajad aitavad suurendada tootmist, vähendada käsitsitööd ja parandada varude haldamist, tõstes ja liigutades kaubaaluseid ülima tõhususega.

Alusevirnastajad on oma olemuselt mõeldud kaupade virnastamiseks ja transportimiseks mõeldud puidust või plastist aluste tõstmiseks ja teisaldamiseks. Neid virnastajaid kasutatakse tavaliselt erinevates tööstuskeskkondades, näiteks ladudes, tehastes, tootmisettevõtetes ja jaotuskeskustes.

Kiire ja paindlik kitsastes oludes: Linde pakub mitmekülgset valikut elektrilisi virnastajaid, mis on mõeldud raskustele 800–2000 kilogrammi. Kitsaste raamidega on need suurepärased ka väiksemates ruumides, tagades täpse ja paindliku koormakäitlemise. Täiustatud juhtimisseadised tagavad virnastajate sujuva, energiasäästliku kiirenduse ja manööverdamise. Nende ergonoomiline intuitiivselt kasutatav juhtseade suurendab tõhusust ja vähendab väsimust.

Kerge hooldada: Linde alusevirnastajad seavad esikohale töökindluse ja kulutõhususe. Tugev disain, kapseldatud osad ja hooldusvabad mootorid tagavad stabiilsuse ja vastupidavuse. Digitaalne ekraan jälgib akut, töötunde ja hoolduse vajadust. CAN-siini süsteem võimaldab tehnikutel kiiret diagnoosimist ja reguleerimist, lihtne juurdepääs komponentidele muudab teeninduse kiireks ja lihtsaks.

 

Tutvu Linde valikuga

elektriline virnastaja
elektriline virnastaja
elektriline virnastaja2
elektriline virnastaja