lükandmast virnastaja

Lükandmast virnastajad

Logistikapinnad on kallid, mistõttu kaubaladude arendajad panustavad aina kõrgematele riiulitele. See kasvatab ka suure tõstekõrgusega tõstukite nõudlust. Laosisene koormakäitlus nõuab palju käeliigutusi ja manööverdamist, seda sageli kitsas ruumis ning suurtel tõstekõrgustel. Linde lükandmastiga virnastajad on just neile tingimustele kohandatud, tagades riiulitega ladudes eriti tõhusa koormakäitluse. Lisaks heale manööverdatavusele on juhile turvalisel ja kiirel käitlusel abiks ka spetsiaalsed näidu- ja abisüsteemid. Need kohandavad nt automaatselt tõste- ja sõidukiirust või tasakaalustavad teatud mudelitel täpselt masti kõikumisi.

Juhi töökoha ja mastide konstruktsioon tagab optimaalse ringvaate. Juhikabiinid ja juhtimiselemendid on kavandatud juhtide individuaalsetest ja ergonoomilistest vajadustest lähtudes. Tööd aitavad pingevabaks muuta nt käetoesse integreeritud juhtseade Linde Load Control ja vibratsioonist lahutatud juhi töökoht. Lisavarustus, nagu sardklaasist panoraamkatus, suurendab juhtide turvalisust kitsastes riiulivahedes ja koormate käitlusel suures kõrguses.

Kõigi mudelite hooldus on äärmiselt kulutõhus, sest komponendid on väikse hooldusnõudega ja hooldusvälbad pikad. Ettevõtted saavad laiast tootevalikust valida oma vajadustele sobiva tõstuki. Olenevalt mudelist on masti kõrgus kuni umbes 14 meetrit ja kandevõime kuni 2,5 tonni.

 

Tutvu Linde valikuga

 

lükandmast virnastaja
lükandmast virnastaja
lükandmast virnastaja
lükandmast virnastaja