komplekteerimiseks mõeldud tõstuk Linde N20

Komplekteerimine

Komplekteerimistõstukid on spetsiaalsed materjalikäitlusseadmed, mida kasutatakse ladudes ja jaotuskeskustes kaupade komplekteerimiseks. Need on mõeldud komplekteerimise kiiruse ja täpsuse suurendamiseks, mis hõlmab õige kauba valimist laost klientide tellimuste täitmiseks erinevatelt kõrgustelt. Linde pakub laias valikus komplekteerimistõstukeid erinevate riiulitasandite, vahekäigu laiuste ja komplekteerimismeetodite jaoks. Kõrgmudeli (V-mudeli) maksimaalne haardekõrgus on näiteks kaksteist meetrit. Linde on iga tasandi jaoks välja töötanud spetsiaalsed, kaupade korjet hõlbustavad konstruktsioonielemendid, alates juhikoha ja juhtimiselementide paigutusest kuni lahtiklapitava kabiinipiirdeni

Linde komplekteerimistõstukid on erilised mitmel põhjusel:

Modulaarne konstruktsioon: Linde komplekteerimistõstukite modulaarne konstruktsioon võimaldab kohandamist vastavalt konkreetsetele laovajadustele. Mitmekülgsus tagab, et masinad on kohandatavad vastama erinevate tööstusharude ja tööprotseduuride nõuetele.

Töötamine erinevatel kõrgustel: erinevate riiulikõrguste, vahekäikude laiuste ja komplekteerimistehnikate jaoks pakub Linde laia valikut komplekteerimisseadmeid. Kohandatavus võimaldab tõhusat komplekteerimist mitmel laotasandil, maksimeerides ruumikasutust ja lühendades sõiduaegu.

Tõhusus ja kiirus: Linde komplekteerimistõstukid on valmistatud nii, et vähendada sõiduaega ja operaatorite füüsilist koormust, optimeerides samas komplekteerimise protseduure. Tellimuse kiirema ja tõhusama täitmise teevad võimalikuks mitmed omadused, sealhulgas võimalus sõita ja platvormi samal ajal tõsta.

Kvaliteet ja usaldusväärsus: Linde on tuntud kvaliteetsete ja töökindlate materjalikäitlusseadmete tootmise poolest. Komplekteerimistõstukid on ehitatud vastu pidama tööstuskeskkonna nõudmistele, säilitades pikaealisuse ja töökindluse.

 

Tutvu Linde valikuga

N20
Vmodular komplekteerija
N20
Vmodular komplekteerija