Kitsa vahekäigu tõstukid (VNA)

Kitsa vahekäigu tõstukid (VNA)

VNA (Very Narrow Aisle) ehk kitsa vahekäigu tõstukid on spetsiaalsed kahveltõstukid, mis on loodud tõhusaks tööks kitsastes laoruumides. Need optimeerivad ladustamist kitsaste vahekäikudega ruumides, muutes need ideaalseks suure tihedusega ladustamiseks, tellimuste komplekteerimiseks ja materjalide täpseks paigutamiseks. VNA tõstukid tagavad suure läbilaskevõime, pakuvad automatiseerimisvõimalusi ja vähendavad tegevuskulusid, maksimeerides vertikaalset ruumi. Tõstukeid kasutatakse erinevates tööstusharudes ja nende ohutuks kasutamiseks on vaja erikoolitust. VNA-kahveltõstukite töökoht on ergonoomiline: kõik juhtimiselemendid on ergonoomilise kujundusega ja hõlpsalt ligipääsetavad, juhtimine toimub mugavate mitmeteljeliste hoobadega ning on palju panipaiku. Tänu sellele on ruumikas kabiinis kergem töötada. Ringvaadet optimeerivad mitmed peegli- ja kaamerasüsteemid, mis aitavad juhil pingutavaid kehaliigutusi vältida.

Kitsa vahekäigu tõstukite (VNA) eelised konkurentide ees:

Energiatõhusus: Linde VNA tõstukitel on pidurdamise ja koormuse langetamise ajal energia taastamise funktsioon, vähendades energiakulusid ja suurendades jätkusuutlikkust – funktsioon, mida konkurentidel üldiselt ei esine.

Ohutusfunktsioonid: Linde kõrglaotõstukid on varustatud ohutusseadmetega, näiteks Aisle Safety Assistant (ASA), mis minimeerib õnnetuste riski. Pühendumine ohutusele suurendab Linde konkurentsieeliseid operaatori heaolu ja tööohutuse osas.

Suur läbilaskevõime: Linde VNA tõstukid on muljetavaldava läbilaskevõimega, töödeldes kõrgete riiulitega ladudes kuni 30 kaubaalust tunnis. Kõrgem tootlikkus eristab Linde tõstukeid mõnest konkurendist.

Abisüsteemid: Linde valikulised abisüsteemid pakuvad täiustatud ohutusfunktsioone ja aitavad laos navigeerida. Need süsteemid aitavad kaasa õnnetuste ennetamisele ja aitavad operaatoritel kitsastes vahekäikudes tõhusamalt navigeerida.

Linde System Control: Linde System Control optimeerib tõste- ja sõidukiirust koorma kaalu alusel, suurendades jõudlust ja ohutust. See dünaamiline juhtimissüsteem eristab Linde tõstukeid, tagades täpse ja tõhusa töö.

 

Tutvu Linde valikuga

kitsa vahekäigu tõstuk a seeria
K seeria kitsa vahekäigu tõstuk
kitsa vahekäigu tõstuk a seeria
K seeria kitsa vahekäigu tõstuk