Konteinertõstuk

Konteinertõstukid

Spetsiaalseid rasketöö masinad, mida nimetatakse konteinertõstukiteks, kasutatakse enamasti sadamates, laevatehastes ja logistikaettevõtetes. Nendes firmades täidavad nad transpordikonteinerite virnastamise ja transportimise olulist funktsiooni. Tänu hüdraulilisele tõstemehhanismile ja teleskooppoomile suudavad konteinertõstukid tõsta ja positsioneerida erineva konfiguratsiooniga konteinereid nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. konteinertõstukite mitmekülgsus tagab, et need suudavad konteinerid täpselt ridade kaupa kokku panna, neid sõidukitele peale ja maha laadida ning paigaldada neid ladustamisjaamadesse. Tänu oma tugevale konstruktsioonile ja suurele tõstevõimele on need üliolulised konteinerite ladustamise optimeerimiseks, lasti käitlemise kiirendamiseks ning üldiste logistiliste toimingute parandamiseks sadamas ja laevanduses.

Meie Willenbrock Baltic OÜ-s oleme jätkusuutlike tehnoloogiate toetajad. Kütusekasutust ja kahjulikke heitmeid vähendavate funktsioonidega Konecranesi konteinertõstuk sümboliseerib tootja pühendumust jätkusuutlikkusele.

Kasutuskohad:
 • Konteinertõstukid  konteinerite käitlemiseks

  Konecranesi 10–46 tonni teisaldavad konteinertõstukid, mida on täiustatud enam kui 50-aastase tööstusharu pädevuse ja kogemuse kaudu, annavad oma parima, töötades kiires tempos konteinersadamates ja piiratud manööverdamisalaga ühendveo terminalides.

 • Konteinertõstukid  ühendveoste käitlemiseks

  Ühendveoste käitlemiseks on meil suur valik konteinertõstukeid, mis sobivad ideaalselt laadimiseks ja mahalaadimiseks rööbasteedel. Nendel masinatel on vaatamata oma suurusele, tohutule tõstevõimele ja pikale teljevahele, väga hea manööverdusvõime. Nende jaoks on saadaval erinevaid lisaseadmeid, mis võimaldavad tõsta haagiseid ja konteinereid nii ülalt kui ka alt.

 • Konteinertõstukid  tööstuslikuks käitlemiseks

  Kas peate käitlema  35–80 tonni kaaluvaid materjale, kus tuleb säilitada töö tõhusus ohutus ja kiirus? 

  Tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud Konecranesi konteinertõstukid on loodud spetsiaalselt nende töötingimuste jaoks. Ettevõtetes, kus materjalide käitlemine on märkimisväärne tootmiskulu, võimaldab nende multifunktsionaalsus ja paindlikkus vähendada kulusid ja tõsta tootlikkust.   

 • Konteinertõstukid  praamidel oleva kauba käitlemiseks

  Kõrge tõstevõime, suurepärane haardeulatus ja ületamatu mitmekülgsus on kõik Konecranesi konteinertõstukite omadused praamidel oleva kauba käitlemiseks. Vaatamata sellele, et need on ehitatud spetsiaalselt praamide käitlemiseks, on need uskumatult kohandatavad ja suutelised toime tulema mitmesuguste materjalide käitlemise ülesannetega.

 

Soovite rohkem informatsiooni?