tõstukite valik

Konecranes

Konecranes, materjalikäitlus- ja tõstelahenduste valdkonna teerajaja, on kaasaegse tööstusliku innovatsiooni esirinnas. Konecranesil on oluline mõju tõhusa ülemaailmse logistika arendamisele, sest ettevõte on pidevalt pühendunud konteinerite käitlemise ja materjalide liikumise parendamisele erinevates terminalikeskkondades.

Konecranes on jõudsalt arenev tõsteseadmete tootja, mis keskendub terviklike lahenduste välja töötamisele materjalikäitluse keerukate nõuete täitmiseks. Ettevõte on spetsialiseerunud eriprojekteerimisele, täpsele tootmisele ja suure valiku tõstukite ja seadmete tarnimisele, mis on loodud eranditult konteinerite ja "heavy duty" kauba käitlemiseks keerulises keskkonnas. Kogu tööstusharu tunnustab Konecranesi tõstukeid, mis eristuvad silmapaistva jõudluse, lihtsa hoolduse ja pikema kasutusea poolest.

Konecranesi roll ulatub aga tavalisest seadmetarnijast kaugemale. Lisaks riistvarale juhatab ettevõte lahenduste sümfooniat. Kõik Konecranesi kavandatud ja pakutavad lahendused hõlmavad hooldusplaane, oluliste varuosade pakkumist, kõrgtehnoloogilist tarkvara, kaugseire võimalusi ja tipptasemel diagnostikat. Need sisseehitatud komponendid töötavad koos, tagamaks, et iga Konecranesi seadmetega seotud tegevus on ohutu ja produktiivne.

Valik

konecranes tõstuk

Kahveltõstukid

Tipp tehnoloogia, madalaimad omamiskulud - tõstuk, mis ehitatud Teie vajaduste järgi!

Tutvu valikuga
Konteinertõstuk

Konteinertõstukid

Masinad on ehitatud mitme põlvkonna klientide tagasiside ja valdkonna teadmistele toetudes.

Tutvu valikuga