Blogipostitus 16. november 2023

Uued võimekad Terbergi nelikveolised vedukid RT223

Meil on hea meel, et klient on meid usaldanud ja saame aidata neil oma igapäevatööd võimalikult hästi korraldada. Oleme oma kliendile tarninud kaks uut Terbergi nelikveolist vedukit RT223. Tegemist on oma valdkonna tippude tippuga ja 4x4-ajamiga Terberg RoRo vedukid on tänu oma tugevale konstruktsioonile ja võimsale jõuülekandele mõeldud järskude kaldteedega RoRo-laevadel ja tööstuslikel platsidel töötamiseks. 

Masinad on varustatud võimsate Eurohitch 35-tonnise tõstejõuga saduladega ja töökindla Volvo 160kW EURO 5 standarditele vastavate mootoritega ning operaatorite mugavuse tõstmiseks on vedukid varustatud kabiini jahutamiseks konditsioneeride, soojendamiseks kabiini eelsoojenduste ja ergonoomilisuse tõstmiseks õhkvedrustusega Ergoturn® 180° pööratava istmetega ning paljude teiste produktiivsust tõstvate lisadega.

terber_üleandmine

Willenbrock Baltic OÜ on alates 2008 aastast olnud Terberg vedukite ametlik esindaja Eestis ja omab valdkonnas laialdast kogemust. Täiendavate küsimuste ja huvi korral võtke meiega julgelt ühendust ning arutame, kuidas Terbergi vedukit saaksid teie ettevõttele kasu tuua.

 

Kontaktid