laotõstuk müügiks

Aluseteisaldajad

Lai valik Linde aluseteisaldajaid annab toodete teisaldamisele uue mõõtme, pakkudes suurepärast tõhusust ja täpsust ka kõige kitsamates kohtades. Meie aluseteisaldajad on loodud silma paistma kiirete protseduuridega lühikestel vahemaadel, tagades, et teie materjalikäitlustoimingud jätkuvad täieliku tõhususega hoolimata raskustest, mida põhjustavad piiratud laadimisplatvormid, järsud kaldteed ja väikesed vahekäigud.

Mitmekülgne tõstevõime: Linde pakub laia valikut aluseteisaldajaid tõstevõimega 500 kuni 3300 kg. Mitmekülgne valik vastab mitmesugustele materjalide käitlemise nõuetele erinevates tööstusharudes.

Täiustatud juhtimisseadmed: Meie aluseteisaldajatel on lai valik juhtimisseadmeid, sealhulgas juhtkang, 360-kraadi ja käepidemesüsteemid, mis on kohandatud erinevate käitlemisülesannete täitmiseks. Operaatorid saavad tõstukeid täpselt ja tundlikult käsitseda, tagades nii sujuva töövoo.

Paindlik manööverdatavus: meie aluseteisaldajatel on kompaktsed ja täpsed roolisüsteemid, mis võimaldavad kiiret ja paindlikku manööverdamist ka kõige kitsamates keskkondades. Linde aluseteisaldajatega muutub keerukate manöövrite sooritamine lihtsaks ja vaevatuks.

Kohandatud valikud: pakume oma aluseteisaldajatele mitmesuguseid kohandatavaid valikuid, sealhulgas erineva pikkusega kahvleid, müra vähendamiseks mõeldud polüuretaanrehve, koormuse eest kaitsvaid seljatugesid, külma temperatuuri kaitset ja palju muud. See tagab, et teie aluseteisaldaja vastab ideaalselt teie konkreetsetele töövajadustele.

 

Tutvu Linde valikuga

 

elektriline aluseteisaldaja
elektriline aluseteisaldaja3
elektriline aluseteisaldaja
aluseteisaldaja4